Atrakcje na wesele. Część I

with Brak komentarzy

Sierpień i wrzesień to zdecydowanie ślubne/weselne miesiące, dlatego też podpowiadamy jak urozmaicić ten wyjątkowy dzień.
Ostatnio pisałam trochę o tym jakie są propozycje atrakcji na samą ceremonię ślubną, dziś chcę Wam przedstawić kilka propozycji na atrakcje weselne. Jest ich tak dużo, że na pewno będzie jeszcze jeden wpis na ten temat.

Muzyka

Oprawa, która na weselu musi być to oczywiście muzyka i najczęściej też osoba prowadząca zabawę. I nie będę się na ten temat specjalnie rozpisywać, ponieważ dla nikogo nie jest to odkryciem Ameryki. Radzę tylko zamawiać muzykantów, którzy są sprawdzeni, najlepiej polecani przez znajomych, ewentualnie mają sporo materiałów w internecie i jesteście w stanie ocenić ich umiejętności i sposób prowadzenia imprez. Ale czym poza muzyką uprzyjemnić wesele?

Fire Show

To jest atrakcja, która pojawia się na weselach, ale nie jest bardzo popularna. A szkoda, bo pokaz fire show jest bardzo pokaz teatru ogniawidowiskowy i jeśli jest zrobiony dobrze, robi spore wrażenie na gościach. Oczywiście dla takiego pokazu muszą być odpowiednie warunki. Najlepiej, kiedy jest możliwość zrobienia go na świeżym powietrzu, tak by nic nie było zagrożone podpaleniem. Należy też poinformować widzów, by nie zbliżali się do artystów. Po pierwsze, by przypadkiem iskra nie spadła na ubranie, a po drugie by im nie przeszkadzać. Fire Show zazwyczaj potrzebuje trochę przestrzeni. W pomieszczeniach też da się zrobić
taki pokaz, ale muszą one być odpowiednio przygotowane, więc przy okazji wesela może to być trudne do zorganizowania. Co nie zmienia faktu, że bardzo polecamy tą formę urozmaicenia tej imprezy.

Pokaz fajerwerków

Fajerwerki nie muszą towarzyszyć tylko wielkim imprezom masowym i Sylwestrowi. Mogą być piękną oprawą wesela i cieszyć Wasze oczy milionem kolorów i wzorów. Pamiętajcie jednak, by nie robić takich pokazów samemu, a zatrudnić specjalistów, którzy zadbają o Wasze bezpieczeństwo. My sami takich atrakcji nie oferujemy, ponieważ fajerwerki straszą zwierzęta, a my o nie dbamy i sami posiadamy kilka sztuk. Dlatego prosimy, byście też wzięli to pod uwagę przy zamawianiu takiej oprawy wesela.

Pokazy taneczne

Rzadką aczkolwiek bardzo ładną oprawą wesela są pokazy taneczne. Może to byc cały zespół taneczny, a może być solista czy para. Rodzajów tańca, jaki możecie wybrać też jest ogromna ilość. Często poza samym pokazem tancerze organizują też zabawy taneczne i krótką naukę tańca dla gości. Tą atrakcję bardzo polecamy, ponieważ wiemy, że świetnie się sprawdza. Pokazy są miłe dla oka i ucha, a zabawy cieszą wszystkich gości.

Leave a Reply